Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Ujędrniający masaż twarzy Gorzów Wielkopolski

Jak skutecznie zadbać o młodzieńczy wygląd? Niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, higieniczny tryb życia. Przydaje się także korzystanie z właściwości zabiegów regenerujących, jak choćby ujędrniający masaż twarzy, na który da się zapisać w Gorzowie Wielkopolskim.

Szeroki wybór terapii manualnych, oferowanych przez profesjonalnych specjalistów, można znaleźć również na naszej stronie internetowej.

Ujędrniający masaż twarzy (Gorzów Wielkopolski) – jak go wykonać?

Dbanie o skórę twarzy, szyi i dekoltu pozwala zachować na dłuższy czas młodzieńczy wygląd. Najczęściej do osiągnięcia dobrego efektu wykorzystuje się wyłącznie dłonie masażysty, który podczas masażu głaszcze, rozciera i gładzi skórę.

Masaże ujędrniające na twarz, szyję i dekolt działają nawet na głębokie struktury skóry, dając efekt intensywnego napięcia i wyrównania skóry. Z jednej strony zabieg poprawia bowiem krążenie krwi i limfy, redukuje obrzęki i intensywnie dotlenia skórę. Z drugiej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie pomaga spłycić już istniejące zmarszczki, przeciwdziała powstawaniu kolejnych, a także modeluje twarz i poprawia jej owal.

Profesjonalny salon masażu a różne rodzaje masażu twarzy

Przebieg masażu twarzy, szyi i dekoltu wykonywanego w salonie może się różnić w zależności od wybranej techniki. Do obecnie najpopularniejszych rozwiązań, na które można się zapisać również na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, zalicza się zabieg kobido, czyli japoński masaż określany niejednokrotnie niechirurgicznym liftingiem. Podczas niego udaje się dotlenić tkanki, a także nawilżyć i odżywić skórę, dzięki składnikom znajdującym się w preparatach stosowanych do masażu. Wpływa to na dobre samopoczucie, zdrowie skóry i młodzieńczy wygląd.

Innym japońskim rytuałem jest detoksykujący masaż tanaka, który także pomaga spłycić widoczne bruzdy, nadać skórze gładkość i miękkość. Polega on na umiejętnym naciskaniu niemalże do granicy bólu na wybrane punkty na twarzy bez pocierania.

Do masażu twarzy używa się też rozmaitych akcesoriów. Bywają to derma rollery, wałeczki, szczotki a także rozwiązania typu twin-ball. Warto sprawdzić dostępne opcje w gabinetach w Gorzowie Wielkopolskim, by wybrać masaż dla siebie.

Co daje masaż twarzy – jak usunąć zmarszczki mimiczne i wygładzić skórę?

Dlaczego warto regularnie korzystać z masażu twarzy? To skuteczny i naturalny sposób na odmłodzenie skóry lub utrzymanie jej młodzieńczego wyglądu przez długi czas. Zabieg wykonuje się na całej twarzy, co pozwala lepiej zarysować policzki, spłycić zmarszczki statyczne i mimiczne, a także poprawić owal twarzy, wysmuklić podbródek (usuwanie podwójnego podbródka). Masaże na okolice dekoltu i na szyję widocznie odmładzają skórę, sprawiając, że staje się ona gładsza, na co wpływa dotlenienie tkanek oraz usunięcie obrzęków czy produktów przemiany materii (jak choćby toksyny).

Olejki, które masażysta wykorzystuje do rytuału, dodatkowo nawilżają i gwarantują odżywienie dla skóry, dostarczając komplet potrzebnych witamin i minerałów. Co więcej ich aromat wspiera relaks i odprężenie, działając intensywnie na zmysły (aromaterapia).

Oferta masaży na stronie GabinetyMasazu

Chcesz zadbać o młodzieńczy wygląd? Umów się na ujędrniające masaże twarzy w centrum spa lub gabinetach, zatrudniających profesjonalnych terapeutów manualnych. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór zabiegów, dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu łatwo odkryjesz salon czynny w dogodnym dla Ciebie czasie i oferujący idealne masaże dla Ciebie lub bliskich Ci osób, którym chcesz sprawić miłą niespodziankę.