Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Japoński masaż twarzy Gorzów Wielkopolski

Cenne właściwości masażu są znane i wykorzystywane na Dalekim Wschodzie od wieków. W ostatnim czasie również u nas można odkryć rozmaite rytuały, przynoszące poprawę kondycji fizycznej, lepsze samopoczucie czy piękniejszy wygląd. Jednym z ciekawszych zabiegów, na które warto wybrać się w Gorzowie Wielkopolskim, jest japoński masaż twarzy.

Jeśli pragniesz znaleźć miejsce, gdzie profesjonalni masażyści wykonują właśnie ten zabieg, koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki na stronie GabinetyMasazu.

Czym jest japoński masaż twarzy (Gorzów Wielkopolski)?

Japoński masaż twarzy to intensywna technika manualna, pozwalająca pobudzić skórę do regeneracji, ujędrnić twarz, dekolt i szyję, przynosząc efekt młodzieńczej, napiętej skóry. Masaż składa się z mocnych i szybkich ruchów początkowo na pograniczu dyskomfortu, prowadząc jednak do mocnego odprężenia.

Pierwszy etap masażu rozluźnia napięte mięśnie twarzy, dzięki czemu wygładza się drobne zmarszczki. W drugim etapie relaksuje się mięśnie i pobudza krążenie krwi. Na koniec przeprowadza się etap liftingu, podczas której masażysta mocno stymuluje skórę palcami (ugniatanie, podszczypywanie).

Jakie efekty daje japoński masaż modelujący?

Japońskie masaże intensywnie stymulują przepływ krwi w skórze, co pozwala na jej głębokie dotlenienie i ukrwienie. Usuwają obrzęki i toksyny, gromadzone w komórkach jako produkty przemiany materii. W efekcie skóra zyskuje równomierny, zdrowy koloryt, znikają opuchlizny i cienie pod oczami. Co więcej mocny masaż głębszych partii twarzy pomaga wymodelować owal twarzy, unieść skórę i wygładzić jej powierzchnię, usuwając drobne zmarszczki. Dodatkowo podczas masażu dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu, dzięki czemu cera dłużej zachowuje młodzieńczy wygląd. Pomimo swej intensywności masaż japoński twarzy finalnie pozwala też na głęboki relaks i odprężenie.

Rodzaje japońskiego masażu twarzy – zabiegi w Gorzowie Wielkopolskim

Najpopularniejszym typem zabiegu japońskiego jest masaż kobido (twarz, szyja, dekolt), który bywa niezmiernie skuteczną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej (jak lifting). Wspomaga regenerację tkanek, dotlenia je, a także pozwala na koniec cieszyć się głębokim relaksem. Czas trwania zabiegu oraz jego intensywność dostosowuje się do możliwości i potrzeb konkretnego pacjenta.

Wiele korzyści daje również detoksykujący masaż tanaka, który pomaga wzmocnić mięśnie, zwiększyć napięcie skóry oraz usprawnić przepływ krwi i limfy, by usunąć toksyny i poprawić kondycję tkanek.

Modelujący masaż japoński twarzy, szyi i dekoltu – głęboki relaks i młodzieńcza skóra

Szukasz sposobu na nieinwazyjne dbanie o piękno swojej skóry? Dobrym pomysłem są japońskie masaże, które realizuje doświadczony terapeuta manualny. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie w Gorzowie Wielkopolskim znajdziesz salon czynny w preferowanych przez Ciebie godzinach i oferujący masaże japońskie, by ujędrnić skórę twarzy, skorzystaj z naszej strony i bez trudu umów swoją wizytę już dziś.