Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż wyszczuplający Gorzów Wielkopolski

Masaż potrafi przynieść wiele korzyści dla ciała i ducha. Wspiera krążenie i dotlenienie tkanek, poprawia kondycję skóry. Z pomocą odpowiednio dobranych terapii manualnych można pozbyć się nieestetycznego cellulitu, a także skutecznie wyszczuplić ciało.

Na naszej stronie GabinetyMasazu pojawia się wiele salonów, w których można zdecydować się na masaże wyszczuplające.

Masaż odchudzający – dla kogo?

W jakim celu wykonuje się masaże odchudzające? Wiele gabinetów masażu i centrów spa w Gorzowie Wielkopolskim posiada tego typu zabiegi manualne lub mechaniczne, pozwalające na skuteczne zmniejszenie obwodu ciała.

Masaż to metoda na usunięcie toksyn i nadmiaru wody, stymulację tkanek (elastyczne mięśnie) i poprawę metabolizmu dla całego organizmu, a także usprawnienie krążenia. W efekcie szybciej spala się zalegający pod skórą tłuszcz, modeluje sylwetkę i likwiduje nieestetyczny cellulit. Intensywnie dotleniona skóra staje się gładsza, świetlista i bardziej elastyczna. Co więcej prawidłowo wykonany masaż potrafi wspierać dobre samopoczucie oraz przynosić relaks i odprężenie.

Jak przebiega masaż wyszczuplający (Gorzów Wielkopolski)?

Na czym koncentruje się masażysta podczas masażu wyszczuplającego? Zabiegi manualne przeprowadza się przez ugniatanie, rozcieranie i oklepywanie ciała, co prowadzi do intensywnej stymulacji tkanek głębokich. Drenaż limfatyczny sprawnie usuwa zastoje limfy, niweluje obrzęki. Podobne efekty da się uzyskać, decydując się na mechaniczny drenaż limfatyczny. Niekiedy podczas masażu stosuje się też dodatkowe akcesoria i produkty. Do korzystnych zabiegów odchudzających zalicza się też masaż bańką chińską.

Pamiętajmy, że nie każdy masaż może być zrealizowany u wszystkich pacjentów. Na taką terapię nie powinny decydować się osoby w okresie tuż po zabiegach chirurgicznych ani w czasie leczenia onkologicznego. Lepiej też unikać gabinetów masażu w przypadku infekcji, stanów zapalnych skóry lub gorączki. W razie wątpliwości zawsze powinno się skonsultować z lekarzem lub masażystą jeszcze przed zabiegiem.

Masaż wyszczuplający a masaż relaksacyjny – czym się wyróżniają?

Wyszczuplający masaż to intensywna terapia, której zadaniem jest mobilizacja organizmu do usuwania produktów przemiany materii oraz regulacja gospodarki wodnej. Komu warto zatem sprezentować taki zabieg? To wręcz idealna opcja dla kobiet, które pragną pozbyć się cellulitu oraz szybko wyszczuplić ciało. Warto jednak pamiętać o tym, że choć osoba obdarowana od razu zauważy pozytywne efekty, wciąż jednak do uzyskania długofalowej zmiany niezbędne jest wprowadzenie odpowiedniego trybu życia oraz aktywności fizycznej, by nie tylko wymodelować ciało, ale też zadbać o zdrowie.

Jeśli jednak chcemy rytuału bardziej nastawionego na wyciszenie i odprężenie, lepiej zdecydować się na jeden z masaży relaksacyjnych również dostępnych na naszej stronie.

Masaż odchudzający – skuteczne modelowanie ciała

Masaż wyszczuplający powinny wybrać osoby, które pragną wesprzeć proces odchudzania lub sprawić piękny prezent swoim bliskim, walczącym z nadmiernymi kilogramami lub skórką pomarańczową. Zabieg zrealizowany przez doświadczonych terapeutów bywa nie tylko skuteczny, ale może też przynosić relaks i prawdziwą przyjemność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, by wybrać masaż w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb. Sprawdź gabinety masażu w swoim mieście i znajdź salon czynny w dogodnym dla Ciebie terminie.