Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Kobido Gorzów Wielkopolski

Jak skutecznie zadbać o kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu? Warto sięgnąć do doświadczeń wielu pokoleń Japonek, które chętnie korzystają z masażu kobido, określanego mianem niechirurgicznego liftingu.

Szeroki wybór salonów, gdzie realizuje się masaż kobido w Gorzowie Wielkopolskim, można znaleźć za pośrednictwem naszej wyszukiwarki na stronie GabinetyMasazu.

Czym jest masaż kobido (Gorzów Wielkopolski)?

Modelujący masaż japoński (twarz, dekolt, szyja) to fenomenalne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą korzystać z ostrzyknięć botoksem lub liftingu chirurgicznego. Stanowi on bowiem nieinwazyjny lifting, podczas którego udaje się wymodelować na nowo owal twarzy, podnieść skórę, rozluźnić mięśnie twarzy, a w efekcie zmniejszyć zmarszczki. Intensywna terapia manualna wspiera też krążenie krwi i limfy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a efekty już po pierwszej wizycie są widoczne.

Podczas zabiegu kobido działa się na głębokie warstwy skóry i mięśni, co pozwala aktywować nerwy, zwiększyć dotlenienie tkanek oraz usunąć obrzęki, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej i młodziej.

Jak przebiega masaż kobido?

Masaż kobido składa się z kilku etapów i obejmuje szereg mięśni w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Masażysta wykonuje szybkie i mocne ruchy, które początkowo mogą wiązać się odczuciami na granicy komfortu. Na początku dąży się do zniwelowania napięcia mięśniowego i wygładzenia drobnych zmarszczek. Po krótkotrwałej fazie relaksacji przechodzi się następnie do etapu liftingującego, gdy skóra jest delikatnie podszczypywana przez terapeutę, co prowadzi do jej lepszego ukrwienia i uniesienia. Finalnie intensywny zabieg potrafi przynieść głęboki relaks, poprawić kondycję skóry oraz korzystnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu.

Promienny wygląd i chwila relaksu dla zdrowia – masaż japoński kobido w naszej ofercie

Masaż kobido to rodzaj mocnego masażu głębokiego, który pozwala osiągać naprawdę spektakularne efekty. Widocznie odmładza skórę, spowalnia procesy starzenia i przynosi odprężenie połączone z głębokim relaksem. Dla uzyskania optymalnych rezultatów masaże warto powtarzać regularnie i oddawać się w ręce terapeutów, których wyróżnia profesjonalne podejście i bogate doświadczenie, pozwalające dopasować intensywność masażu do potrzeb klienta.

Jeśli chciałabyś przetestować japońskie rytuały i masaże dla zdrowia i urody, koniecznie sprawdź za pośrednictwem naszej wyszukiwarki, w którym salonie w Gorzowie możesz z nich skorzystać. Poznaj też cennik i umów wizytę, by móc cieszyć się młodzieńczą i promienną skórą bez ingerencji chirurgicznej.