Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK
Dodaj salon

Co możemy Ci zaproponowac?

Co mi daje wasz serwis?

Jeśli dołączysz do nas, otrzymujesz zupełnie bezpłatnie stronę internetową o Twoim salonie, usługach, masażystach, z cennikiem, opiniami, danymi kontaktowymi i możliwością rezerwacji masaży.

Oto link do przykładowej strony >>.

Od teraz nie musisz martwić się kosztami domeny, serwera, stworzenia i utrzymania własnej strony z ofertą masaży. My to bierzemy na siebie. Bądź pewny, że mamy w tym spore doświadczenie i wiemy, jak zrobić to naprawdę dobrze.

Ok, to jaki macie w tym interes?

Celem naszego serwisu jest dostarczanie nowych klientów dla salonów masażu. Dlatego nie płacisz nam za stronę, ani za reklamę. Rozliczamy się za konkretnych klientów, którzy zadzwonią do Ciebie, lub wypełnią formularz kontaktowy przez naszą stronę.

Uczciwe, prawda? Ty, jako właściciel salonu, zupełnie niczym nie ryzykujesz, a koszty poniesiesz dopiero wtedy, gdy potencjalny klient zechce do Ciebie zadzwonić (na naszej stronie kliknie Twój numer telefonu), wypełni formularz kontaktowy, lub zamówi voucher prezentowy.

Ile to kosztuje?

DODANIE OFERTY BEZ OPŁAT DO KOŃCA 2023

Dodanie Twojej oferty do naszej strony jest zupełnie bezpłatne. Bierzemy też na siebie, wszelkie koszty dotarcia do potencjalnych klientów, abyś mógł uzyskać jak najwięcej połączeń z nimi.

Jakie zatem koszty ponosisz?

Płacisz nam tylko za efekty naszej pracy. 30 zł netto za każdy kontakt, czyli zrealizowane połączenie telefoniczne na numer Twojego salonu, lub wypełniony formularz kontaktowy. Tak naprawdę, nic nie ryzykujesz, bo zapłacisz dopiero po uzyskaniu efektów.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu >>, a postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości, w razie potrzeby ustalimy dogodny termin rozmowy telefonicznej.

Chcę dodać swój salon, co mam zrobić?

Jeśli jesteś właścicielem lub przedstawicielem salonu masażu, to napisz na adres: kontakt@gabinetymasazu.pl

W odpowiedzi otrzymasz niezbędne informacje, co musisz przygotować, abyśmy mogli wykonać dla Ciebie profesjonalną stronę w ramach serwisu GabinetyMasazu.pl. Dzięki niej zyskasz nowych klientów i naprawdę rozwiniesz skrzydła w swoim biznesie.

Na stronie nie publikujemy ofert osób prywatnych, a jedynie od zarejestrowanych działalności.

Podstawowy
model: płatność za kliknięcie
0 miesięcznie netto
  • strona www - o zł
  • reklama - o zł
  • kliknięcie w numer telefonu - 10 zł

W tym modelu rozliczasz się za:

kliknięcie w numer telefonu na stronie,

wypełnienie formularza kontaktowego,

zamówienie voucherów przez klienta.

Premium
model: płatność za rozmowę
50miesięcznie netto
  • strona www - o zł
  • reklama - 0 zł
  • wybranie numeru telefonu - 15zł

 

W tym modelu rozliczasz się za:

wykonany telefon na numer telefonu na stronie,

wypełnienie formularza kontaktowego,

zamówienie voucherów przez klienta.

W tym modelu monitorujemy ilość kliknięć (za pomocą Google Analytics) w numer telefonu zakryty na stronie. To daje nam bardzo duże prawdopodobieństwo, że potencjalny klient wykona telefon do salonu i na tej podstawie rozliczamy się pod koniec miesiąca z salonem.

Koszt za każde kliknięcie wynosi 10 zł.

W tym modelu monitorujemy ilość wykonanych telefonów na numer salonu dostępny na stronie. Płacisz nam za wykonany telefon przez potencjalnego klienta do Twojego salonu.

Koszt za każde kliknięcie wynosi 15 zł.

Pobieramy stałą opłatę 50 zł ze względu na koszty związane z koniecznością monitorowania przekierowywanych połączeń.