Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK
O nas

O naszym serwisie

Korzyści, płynące z dobrze wykonanego masażu, doceniali już starożytni. Do dziś stanowi on skuteczne uzupełnienie wielu terapii, wpływających na poprawę kondycji fizycznej i duchowej.

W serwisie GabinetyMasazu.pl wiemy, jak wiele można zyskać, regularnie korzystając z rozmaitych form zabiegów fizjoterapeutycznych, przeprowadzanych przez doświadczonych profesjonalistów. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć przestrzeń ułatwiającą specjalistom informowanie o oferowanych usługach, a pacjentom - dotarcie do idealnego masażysty szybko, łatwo i wygodnie.

Wyszukiwarka gabinetów masaży

W serwisie GabinetyMasazu.pl budujemy ogólnopolską bazę salonów masażu, by każdy pacjent mógł bez trudu odszukać miejsce specjalizujące się w konkretnych typach terapii manualnej (klasycznej, sportowej, tajskiej, refleksologii etc.) w swojej okolicy.

Oferujemy:

  • nieustannie powiększaną listę profesjonalnych salonów masażu,
  • pełny zestaw informacji na temat oferowanych usług danego gabinetu,
  • opinie, recenzje i dodatkowe dane, by świadomie podjąć właściwą decyzję o wyborze salonu.

Gabinety masażu, dołączające do naszego serwisu, mogą liczyć na:

  • pełne wsparcie w stworzeniu i obsłudze stron internetowych z ofertą salonu,
  • pomoc w dotarciu do nowych klientów.

Nieustannie poszerzamy naszą bazę danych, by jeszcze skuteczniej łączyć pacjentów z certyfikowanymi i doświadczonymi terapeutami. Wszystko po to, by wspierać każdego w codziennym dbaniu o zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Masaż skutecznym sposobem na zdrowie

Nasz serwis nastawiony na wspieranie lokalnych biznesów i dostarczanie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie do wszystkich klientów, pragnących skorzystać z tej formy zabiegów manualnych w naszym kraju.

Wciąż działamy z wielką pasją. Podnosimy jakość usług i tworzymy bezpieczną przestrzeń, pełną specjalistów i fachowej pomocy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do współpracujących z nami gabinetów masażu lub skorzystaj z prostej, intuicyjnej wyszukiwarki, by znaleźć masażystę, jakiego potrzebujesz.

W razie pytań, skontaktuj się z nami - nieustannie służymy pomocą i wsparciem.