Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż tajski Gorzów Wielkopolski

Masaże orientalne cieszą się obecnie olbrzymią popularnością. Przynoszą odprężenie i poprawiają samopoczucie, a w wielu sytuacjach wspierają powrót do optymalnej kondycji oraz równowagi ciała i ducha. Do szczególnie lubianych form terapii manualnej zaliczają się zwłaszcza masaże tajskie.

Zabiegi tego typu da się znaleźć w niejednym gabinecie masażu w mieście Gorzów Wielkopolski. W wybraniu optymalnego miejsca wielką pomocą może się okazać nasza wygodna wyszukiwarka.

Masaż tajski (Gorzów Wielkopolski) – na czym polega zabieg?

Masaże tajskie to holistyczna terapia obejmująca całe ciało. Wykorzystuje ona rozmaite techniki, znane z klasycznego masażu, akupresurę i elementy jogi. Podczas masażu nie ma potrzeby odsłaniania całego ciała. Pacjent jest ubrany w luźny strój, niekrępujący ruchów, a masażysta układa go w rozmaite pozycje zaczerpnięte właśnie z biernej jogi.

Celem takiego masażu w tradycyjnym rozumieniu jest kompleksowe zadbanie o ciało (fizyczne, duchowe, emocjonalne), ale też zabieg ma wspomóc funkcjonowanie organizmu, przywracając przepływ energii. Zabieg odbywa się na wygodnym materacu, w nastrojowym pomieszczeniu. Atmosferę dopełnia się, stosując olejki aromatyczne, świece i relaksacyjną muzykę.

Masaż tajski (Gorzów Wlkp.) – kto powinien skorzystać z masażu?

Masaż tajski to świetna forma relaksującego zabiegu, z której może skorzystać niemal każdy. Idealnie nadaje się dla osób prowadzących na co dzień siedzący tryb życia lub pacjentów cierpiących z powodu nadmiernego stresu, który powoduje napięcia mięśniowe i szereg dolegliwości bólowych. Zabieg pomaga im odzyskać naturalną równowagę, wyciszyć się oraz zwiększyć sprawność organizmu.

Jak masaż tajski oddziałuje na ciało?

Profesjonalnie przeprowadzony masaż tajski korzystnie wpływa bowiem na funkcjonowanie całego organizmu. Przynosi bowiem rozluźnienie mięśni (zwłaszcza obolałych, spiętych mięśni szyi, karku i pleców), redukcję stresów życia codziennego, a także złagodzenie bólu głowy czy pleców. Dodatkowo przynosi poprawę sprawności ruchowej, usuwa przykurcze mięśniowe.

Z drugiej wpływa na pracę narządów wewnętrznych. Wspiera krążenie krwi i limfy, co przekłada się na dotlenienie tkanek i usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Co więcej pobudza naturalne zdolności ciała do regeneracji oraz wspomaga układ limfatyczny do intensywniejszej pracy. W tym znaczeniu masaż tajski to zatem nie tylko sposób na relaks, ale forma kompletnego uzdrowienia ciała.

Jakie formy może mieć Thai masaż (spa masaż tajski Gorzów Wielkopolski)?

Masaż tajski potrafi przybierać różne formy, które znacząco różnią się od klasycznego zabiegu. Na jaki rodzaj masażu można zdecydować się w Gorzowie Wielkopolskim? Pacjenci mogą liczyć choćby na:

  • tajski masaż głowy,
  • refleksoterapię,
  • tajski masaż ciała z wykorzystaniem naturalnych olejków ziołowo-aromatycznych.

Dzięki nim można wspomóc nie tylko sprawne funkcjonowanie organizmu, pozbyć się bólu, ale też rozluźnić ciało i ducha.

Thai masaż – bogata oferta zabiegów na stronie GabinetyMasazu

Za pomocą wyszukiwarki GabinetyMasazu można zapisać się zarówno na masaż klasyczny, jak i profesjonalny masaż tajski, realizowany przez wykwalifikowane masażystki o wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli chcesz udać się do salonu Thai masaż na przyjemny zabieg, koniecznie sprawdź dostępną ofertę i zobacz wszystkie opcje, byś mógł już niebawem cieszyć się w salonie masażem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.