Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż na 4 ręcę Gorzów Wielkopolski

Masaże relaksacyjne przynoszą wiele korzyści dla ciała i ducha. Nawet zwyczajny zabieg potrafi dobrze wpływać na kondycję organizmu. Szczególne rezultaty dają jednak masaże realizowane na cztery ręce.

Szeroki wachlarz zabiegów manualnych w tej formule wykonywanych w Gorzowie Wielkopolskim można znaleźć również na naszej stronie internetowej.

Masaż na 4 ręce (Gorzów Wielkopolski) – na czym polega zabieg?

Masaże relaksacyjne cieszą się wielką popularnością. Korzystają z nich osoby w różnym wieku, które pragną odprężenia i wyciszenia. Szczególne efekty pozwala uzyskać masaż na cztery ręce, realizowany równocześnie przez dwóch terapeutów, wykonujących w tym samym czasie zabieg na lewą i prawą stronę ciała, starając się utrzymać zbliżoną siłę i tempo masażu. Niejednokrotnie, dla jeszcze lepszego efektu, terapia odbywa się w nastrojowym pomieszczeniu z relaksującą muzyką, świecami i olejkami eterycznymi.

Choć zabieg wywodzi się od masażu klasycznego, jest znacznie mniej intensywny – raczej nastawiony na delikatny dotyk i płynne ruchy. Masażyści wykorzystują szereg tradycyjnych technik, jak głaskanie, rozciąganie, ugniatanie, by rozluźnić mięśnie, uelastycznić tkanki.

Czas trwania zabiegu bywa różny w zależności od zakresu masażu. Terapia na same plecy i kark to najczęściej ok. 30 minut. Pełny masaż na całe ciało trwa nawet do 1,5 godziny.

Masaż wykonywany przez dwóch masażystów w salonie masażu – jaki zabieg na całe ciało wybrać?

Masaż na cztery ręce to rozwiązanie stosowane w wielu gabinetach i centrach spa. Dlatego też można spotkać się z wieloma odsłonami takiego rytuału. Pojawiają się zabiegi klasyczne i olejowe relaksacyjne. Wiele osób decyduje się na masaż orientalny (masaż balijski lub tajski). Dużą popularnością cieszą się także hawajskie zabiegi na ciało lomi lomi.

Zabiegi wykonywane przez certyfikowane terapeutki przynoszą ulgę i pozwalają usunąć stany napięcia i ból pojawiający się w różnych częściach ciała. W naszej ofercie pojawiają się zabiegi kompleksowe na całe ciało lub takie, podczas których terapeuci koncentrują się na wybranych jego partiach (szyja, ramiona, przedramiona, dekolt, plecy, łydki, pośladki).

Wiele korzyści przynosi również możliwość dobrania dodatkowych zabiegów i połączenia ich w pełen rytuał z peelingiem czy maską. Sam masaż na cztery ręce potrafi być jednak niezmiernie korzystny zarówno dla ciała, jak i ducha.

Czy masaż poprawia krążenie, wspiera odporność i wspomaga odmłodzenie skóry?

Dlaczego warto zdecydować się na masaż na cztery ręce? Przede wszystkim jego celem jest głębokie odprężenie i stan pełnego odpoczynku. Pozwala uwolnić się od stresu, wyciszyć umysł i odprężyć ciało, niwelując zmęczenie, stany napięć mięśniowych, ból mięśni i stawów. Prowadzi do zwiększenia ich elastyczności i zakresu ruchu.

Taka terapia to jednak nie tylko uczucie relaksu i odpoczynek. Pomimo faktu, że masaż na cztery ręce przede wszystkim ma działanie odprężające, wpływa korzystnie na zdrowie całego ciała. Poprawia krążenie krwi i limfy, dotlenia tkanki, wspiera skuteczne usuwanie toksyn. Co więcej pomaga wygładzić skórę, wspiera walkę z cellulitem i rozstępami, usuwa zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, by skóra zachowała młodzieńczy wygląd na długi czas.

Bogata oferta od Gabinety Masażu – masaż tkanek głębokich, masaż skóry głowy i inne zabiegi

W naszej ofercie można znaleźć różne warianty masażu relaksacyjnego, w tym luksusowe terapie na cztery ręce. Można skorzystać z zabiegu klasycznego lub orientalnego. Dodać do niego peeling lub gorące kamienie – wszystko po to, by osiągnąć optymalny efekt, dopasowany do indywidualnych potrzeb masowanego.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź masaż w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom, by sprawić przyjemność sobie lub bliskiej Ci osobie.