Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż lomi lomi Zielona Góra

Masaże od wieków były wykorzystywane jako skuteczne zabiegi prozdrowotne i relaksacyjne w licznych kulturach. Również obecnie z ich cennych właściwości korzysta wiele osób. Przeważnie kojarzy się je z Dalekim Wschodem, choć coraz większą popularnością cieszy się w naszym kraju również masaż lomi lomi.

Na relaksujące zabiegi lomi lomi w Zielonej Górze można zapisać się za pośrednictwem naszej intuicyjnej strony internetowej GabinetyMasazu.

Masaż lomi lomi (Zielona Góra) – na czym polega hawajski masaż prozdrowotny?

Masaż lomi lomi wywodzi się z Hawajów, a jego nazwa w tamtejszym języku oznacza „ugniatanie”, „naciskanie” i „pracę nad wnętrzem i zewnętrzem”. Świetnie obrazuje to istotę tej terapii manualnej, w której z pomocą dotyku i nacisku, którego siłę masażysta dopasowuje do konkretnych potrzeb masowanego, da się osiągnąć stan odprężenia. Relaksacyjny masaż przywraca witalność, zapewnia rozluźnienie i uspokaja zmysły.

Podczas zabiegu lomi lomi masażysta wykorzystuje dłonie i przedramiona. Stosuje techniki głaskania, ugniatania i rozciągania, wykonując płynne, harmonijne ruchy, co pozwala usunąć napięcie nerwowe i zredukować stres. Masaż dzieli się na etapy (masaż pleców i kończyn, masaż brzucha, klatki piersiowej), podczas których wykonuje się nieco inne sekwencje ruchów, zawsze dostosowanych jednak do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Do masażu wykorzystuje się kamienne stoły, nawiązujące do dawnych tradycji, realizuje się go na gołe ciało (osłaniając wyłącznie strefy intymne). Pojawia się też konieczność sięgnięcia po dodatkowe preparaty, w tym użycia olejków o w stu procentach naturalnym składzie, dopasowanym do każdego rodzaju skóry i potrzeb pacjenta.

Idealnym uzupełnieniem zabiegu manualnego jest nastrojowe i przytulnie urządzone wnętrze, a także muzyka, która współgra z ruchami masażysty, pozwalająca uzyskać odprężenie i relaks.

Lomi lomi hawajski masaż prozdrowotny – co można zyskać?

Masaż lomi lomi to terapia manualna o przede wszystkim relaksacyjnym charakterze, która dodaje energii i harmonizuje funkcje psychofizyczne, wspierając witalność organizmu i przepływ energii.

To przyjemny i głęboki masaż, pomagający pozbyć się przykurczy mięśniowych, zwiększyć elastyczność i ruchliwość stawów, a także zniwelować dolegliwości bólowych. Rytmiczne ruchy masażysty potrafią wprowadzić masowanego w stan głębokiego relaksu, wyciszyć umysł. Lomi lomi przynosi uspokojenie, neutralizuje stres i doskonale likwiduje napięcia, wywołane stresami dnia codziennego.

Masaż na bóle mięśni, masaż na relaks i na piękno – masaz lomi lomi (Zielona Góra)

Masaż lomi lomi nie tylko skutecznie usuwa napięcie, ale bywa również wykorzystywany jako masaż pielęgnacyjny. Zastosowanie podczas zabiegu odpowiednich naturalnych olejków pozwala skutecznie zadbać o wygląd skóry. Znajdujące się w preparatach witaminy, minerały i inne cenne substancje odżywiają, nawilżają i dostarczają komórkom przeciwutleniaczy, by spowolnić procesy starzenia, zminimalizować widoczność zmarszczek i widocznie odmłodzić skórę.

Jak dobra technika pozwala terapeucie dotrzeć do odpowiednich partii mięśni – lomi lomi i inne zabiegi na GabinetyMasazu

Masaż wykonany przez doświadczonego, certyfikowane masażystę potrafi przynieść wiele korzyści dla ciała i ducha oraz pozytywnie wpływa na cały organizm. Można znaleźć szereg zabiegów o działaniu prozdrowotnym (masaż leczniczy, masaż klasyczny). Niejedna terapia manualna likwiduje stres i odpręża (masaż lomi lomi, masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi).

Na naszej stronie można znaleźć różne zabiegi, realizowane w profesjonalnych gabinetach w Zielonej Górze. Poznaj szczegóły oferty i wybierz masaż dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.