Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż wyszczuplający Zielona Góra

Piękna sylwetka to najczęściej wynik kompleksowego dbania o siebie i odpowiedniego trybu życia. Aby skuteczniej zredukować masę ciała, niejednokrotnie warto dołączyć do diety i aktywności fizycznej również inne zabiegi, w tym masaże wyszczuplające.

Usługi tego typu są obecne w licznych gabinetach i centrach spa w Zielonej Górze. Wiele z nich da się znaleźć szybko i wygodnie za pośrednictwem naszej strony internetowej Gabinety Masażu.

Masaż wyszczuplający – dla kogo jest przeznaczony?

Masaż wyszczuplający to idealny zabieg dla wszystkich, którzy chcieliby wspomóc w naturalny sposób proces zrzucania zbędnych kilogramów, wyszczuplania wybranych części ciała (zwłaszcza tych szczególnie opornych na odchudzanie i ćwiczenia). Korzystają z niego równie chętnie pacjenci z różnych powodów nie mogący pozwolić sobie na wzmożoną aktywność fizyczną, ale pragnący utrzymać wymarzoną sylwetkę.

Na jakie partie ciała najczęściej jest przeznaczony masaż wyszczuplający? Zazwyczaj wykonuje się go na:

  • brzuch
  • pośladki,
  • uda,
  • ramiona,
  • plecy.

Dzięki temu da się skutecznie wymodelować ciało i zadbać o piękny wygląd.

Masaż ręczny i masaż mechaniczny – na co oprócz drenażu limfatycznego się zdecydować?

Do standardowych rodzajów masaży wyszczuplających, wspierających proces odchudzania, zalicza się choćby obecny w naszej ofercie drenaż limfatyczny. Polega on na stymulowaniu pracy układu limfatycznego i przepływu chłonki, by zredukować ryzyko pojawiania się zastojów i obrzęków oraz szybciej usuwać toksyny i inne zbędne produkty przemiany materii. Drenaż limfatyczny może być realizowany manualnie – wówczas podczas zabiegu masażysta wykonuje mocne, zdecydowane, ale płynne ruchy przesuwające limfę najpierw w stronę węzłów chłonny, a następnie wpompowujące ją z powrotem do naczyń. Innym rozwiązaniem jest drenaż mechaniczny, w którym wykorzystuje się specjalne mankiety wypełniane powietrzem lub opróżniane z niego, by również wspomóc naturalny przepływ płynów ustrojowych.

Drenaż nie tylko pozwala pozbyć się toksyn, ale też rozbija tkanki tłuszczowe (sposób na pozbycie się cellulitu), a także wspomaga przemianę materii, by jeszcze szybciej uzyskiwać odpowiednie rezultaty na drodze do skutecznego odchudzania.

Jaki inny zabieg może wspomóc w podobny sposób usuwanie zbędnych kilogramów? Świetnym rozwiązaniem bywa masaż bańką chińską, również dostępny w naszej bogatej ofercie.

Masaż pomagający zredukować tkankę tłuszczową – jakie inne efekty daje?

Drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską całego ciała to nie tylko redukcja obrzęków, zmniejszenie obwodów i mniejsza masa ciała. Zabieg przynosi również wiele innych korzyści. Zalicza się do nich poprawa ukrwienia tkanek (intensywne dotlenienie i odżywienie komórek) oraz zwiększenie odporności organizmu (lepsze działanie układu immunologicznego).

Takim masażem powinny też zainteresować się osoby próbujące sprawić, by ich skóra zyskała młodzieńczy wygląd. Zabieg pomaga zwalczyć cellulit, nierówności i zmarszczki, a także redukuje przebarwienia na skórze, wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, by na długo zachować świetlistość i piękny wygląd.

Masaż dla pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia – oferta od GabinetyMasazu

W naszej ofercie na stronie GabinetyMasazu można znaleźć wiele profesjonalnych zabiegów, realizowanych przez doświadczonych specjalistów w Zielonej Górze. Zachęcamy do skorzystania z terapii manualnej wyszczuplającej, ale też zabiegów na twarz, plecy czy masaży sportowych dla zwolenników intensywnej aktywności fizycznej.

Z pomocą naszej wyszukiwarki każdy łatwo znajdzie odpowiednie zabiegi na skórę, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.