Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż relaksacyjny Zielona Góra

Masaż potrafi przynieść wiele korzyści dla ciała i ducha. Wystarczy oddać się w sprawne ręce doświadczonego masażysty, by zminimalizować szereg dolegliwości zdrowotnych, poprawić samopoczucie i ogólną kondycję. Jednym z typów terapii, cieszącym się szczególną popularnością wśród dorosłych i dzieci, są masaże relaksacyjne, na które można zapisać się również w Zielonej Górze.

Spory wybór zabiegów, realizowanych w renomowanych gabinetach i centrach spa, da się znaleźć za pośrednictwem naszej praktycznej wyszukiwarki.

Masaż relaksacyjny (Zielona Góra) a masaż klasyczny – czym się różnią?

Jak skutecznie wspomóc działanie całego organizmu? Warto wybrać się na masaże relaksacyjne, które oferuje niejedna strefa zdrowia w Zielonej Górze.

Co je odróżnia od masaży klasycznych? Przede wszystkim intensywność zabiegu i tempo wykonywania poszczególnych ruchów. Masażysta korzysta z tych samych technik, poszczególne sekwencje są jednak znacznie spokojniejsze, a siła nacisku mniejsza niż przy klasycznym zabiegu o charakterze leczniczym. W tym przypadku przede wszystkim celem masażu jest relaksacja i pełne odprężenie masowanego. Dlatego terapia jest realizowana w klimatycznych wnętrzach o pięknym wyposażeniu, wykorzystuje się też kojące działanie olejków eterycznych czy nastrojowej muzyki.

Zabiegi relaksacyjne (Zielona Góra) – salon masażu dla wymagających

Masaż relaksacyjny bywa wykonywany na wiele sposobów. Najpopularniejszy jest klasyczny zabieg olejowy na całe ciało. Oprócz niego w gabinetach, dostępnych na naszej stronie, można zapisać się na:

  • masaż bańką chińską,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż stemplami ziołowymi,
  • masaż ajurwedyjski,
  • lomi lomi.

Relaksacyjna terapia manualna bywa również przeprowadzana na wybrane części twarzy. Pojawia się zatem:

  • masaż twarzy,
  • masaż pleców,
  • masaż stóp (refleksoterapia).

Dzięki nim da się uzyskać szereg trudnych do przecenienia korzyści dla ciała i ducha.

Co można zyskać dzięki masażom relaksacyjnym na całe ciało?

Z jakich powodów warto wybrać się na masaż relaksacyjny? W głównej mierze to sposób na poprawę samopoczucia, usunięcie skutków codziennego stresu i wsparcie dobrego nastroju (wydzielenie endorfin podczas zabiegu). Masaż przynosi sporą dozę relaksu i odprężenia, z czego chętnie korzystają dorośli i dzieci. Z pomocą terapii manualnej udaje się usunąć stany napięcia w mięśniach, zwiększyć zakres ruchu stawów czy zniwelować ból mięśniowy. Stosowany podczas masażu olejek pozytywnie wpływa na zakończenia nerwowe oraz skórę.

Gdy odwiedza się gabinet masażu na terapie manualne można również liczyć na inne korzyści. Masaż poprawia ukrwienie tkanek, wspiera krążenie krwi i limfy, co przekłada się na dotlenienie tkanek i usunięcie toksyn (oczyszczenie organizmu). Masażysta jest w stanie stymulować organizm do wytężonej pracy. Zabieg manualny wpływa na przyspieszenie przemiany materii, rozbija tkankę tłuszczową i niweluje cellulit, a także skutecznie ujędrnia i odżywia skórę, przywracając jej bardziej młodzieńczy wygląd, zwłaszcza gdy podczas masażu wykorzystano olejki bogate w antyoksydanty.

Masaże relaksacyjne w Zielonej Górze – oferta od GabinetyMasazu

Doświadczony masażysta potrafi wesprzeć kondycję organizmu oraz poprawić nastrój masowanego. Zabiegi relaksacyjne przynoszą odprężenie, dotlenienie tkanek i większość sprawność mięśniowo-stawową.

Jeśli zatem pragniesz zadbać o siebie lub bliskich, już dziś sprawdź ofertę masaży relaksacyjnych, dostępnych w Zielonej Górze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki i zarezerwowania wizyty w dogodnym miejscu i terminie szybko, sprawnie i naprawdę wygodnie.