Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż na 4 ręce Zielona Góra

Masaże relaksacyjne pozwalają odprężyć mięśnie, przynoszą relaks dla ciała i ducha. Trudno się zatem dziwić, że tak chętnie korzysta z nich naprawdę spore grono osób w różnym wieku. Szczególnie dobre rezultaty potrafi przynosić zwłaszcza masaż na cztery ręce.Również na takie zabiegi relaksacyjne można zapisać się w Zielonej Górze za pomocą naszej wygodnej i praktycznej wyszukiwarki na stronie GabinetyMasazu.

Masaż na 4 ręce (Zielona Góra) – na czym polega zabieg?

Masaż na cztery ręce to najczęściej masaż całego ciała, jak sama nazwa wskazuje, wykonywany przez dwóch masażystów równocześnie, dzięki czemu zdarza się, że bywa określany również jako masaż synchroniczny. Zazwyczaj bowiem dąży się do tego, by ruchy obu terapeutów były takie same i wykonywane w tym samym czasie, najlepiej w rytmie relaksującej muzyki.

Masaż tego typu to luksusowy zabieg relaksacyjny, który można znaleźć w ofercie różnych salonów i gabinetów spa w Zielonej Górze. Wykorzystuje rozmaite techniki znane z masażu klasycznego, w tym ugniatanie, rozcieranie, rozciąganie. Aby przynieść maksymalne odprężenie, często bywa realizowany w nastrojowych wnętrzach, przy przygaszonym świetle i blasku świec zapachowych (aromaterapia), co dodatkowo potęguje efekty.

Rekomendowany czas masażu zależy od rodzaju zabiegu. Podstawowy masaż na plecy i kark może trwać około 30-40 minut. Pełna terapia jest dłuższa – czas zabiegu to ok. 80-90 minut. Intensywność i zakres dopasowuje się do konkretnych potrzeb masowanego.

Masaż balijski, masaż tajski, masaż lomi lomi – jaki zabieg wybrać?

Zabiegi na cztery ręce są wykonywane na całym świecie. Wykorzystuje się podczas nich różne tradycje masażu i szeroki wachlarz technik.

Można spotkać choćby masaże klasyczne i standardowe zabiegi relaksujące olejowe. Chętnie też stosuje się masaże orientalne (tajskie i balijskie). Głębokie odprężenie przynosi masaż synchroniczny lomi lomi, cieszący się coraz większą popularnością wśród pacjentów.

Ponieważ nie ma jednej konkretnej szkoły masażu na cztery ręce, wiele gabinetów realizuje własne autorskie formy, przynoszące szereg cennych korzyści dla ciała i ducha.

Masaż wykonywany na cztery ręce – działanie lepsze niż zabiegi kosmetyczne (np. kwas hialuronowy)

Masaż na całe ciało na cztery ręce to w głównej mierze zabieg relaksacyjny, a nie leczenie. Przede wszystkim ma zatem przynosić odprężenie i relaks, usuwając napięcia mięśniowe i wynikające z nich dolegliwości bólowe. Równocześnie jednak pozwala uzyskać szereg innych, wymiernych korzyści.

Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, co zwiększa dotlenienie tkanek, wspiera usuwanie toksyn oraz wzmacnia układ odpornościowy. Intensywna terapia poprawia metabolizm, przez co ułatwia walkę z cellulitem i ułatwia modelowanie sylwetki, z czego chętnie korzystają osoby dbające o swój wygląd. Co więcej masaż (zwłaszcza w wersji olejowej) to też widoczna poprawa elastyczności skóry. Zapewnia realne wygładzenie i odżywienie tkanek, pomaga zniwelować przebarwienia, pozbyć się zmarszczek i rozstępów. A dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny skóra staje się widocznie gładsza i młodsza na dłuższy czas.

Masaże na cztery ręce – dla skóry wrażliwej, na rozluźnienie i piękny wygląd

Niejeden gabinet masażu i spa w Zielonej Górze oferuje zabiegi na cztery ręce. Z pomocą naszej wyszukiwarki można zapisać się na terapie synchroniczne, ale też szereg innych rytuałów i masaży, które pomagają w leczeniu (wsparcie krążenia, stymulacja pracy układów i narządów), poprawiają samopoczucie (niwelują napięcie mięśni i stres), wspierają w walce o piękny wygląd (szereg zabiegów wyszczuplających i odmładzających).

Chcesz kompleksowo zadbać o siebie? Już dziś zapisz się na jeden z profesjonalnych zabiegów, realizowanych w gabinetach masażu w Zielonej Górze. Wybierz na naszej stronie masaż na cztery ręce, masaż twarzy lub aromaterapię – w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.