Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Brakuje:

  • masaże dla dzieci
  • masaż pleców i głowy
  • masaż relaksacyjny
  • masaż tajski
  • masaż wyszczuplający
  • masaż z peelingiem

Masaż Zielona Góra

Masaże bywają stosowane do rozmaitych celów. Potrafią wspomóc proces fizjoterapii i powrót do pełni sił po zabiegach, poprawiają kondycję fizyczną, a nawet modelują sylwetkę oraz sprawiają, że skóra odzyskuje młodzieńczy blask.

Wszystko zależy od tego, jaki zabieg się zastosuje. Szeroki wybór zabiegów, w tym niejeden masaż (Zielona Góra) można znaleźć na naszej stronie internetowej Gabinety Masażu.

Masaż może przybierać mocno zróżnicowane formy, które powinny być zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Na to też zwracają uwagę nasi specjaliści, przeprowadzając dokładny wywiad, przed przystąpieniem do zabiegów.

Dlaczego warto wybrać się na masaż w Zielonej Górze? Z jednej strony to sposób na wsparcie organizmu w drodze do zdrowia. Z takich zabiegów chętnie korzystają osoby pragnące odzyskać sprawność po wypadkach i zabiegach chirurgicznych. To także świetne rozwiązanie dla sportowców i osób aktywnych fizyczne. Masaż przydaje się osobom starszym, cierpiącym z powodu dolegliwości stawów i bólu mięśni. Terapia manualna pozwala rozluźnić spięte mięśnie, rozciągnąć je, zwiększając przy tym sprawność stawów i ścięgien oraz niwelując nieprzyjemne dolegliwości bólowe.

Korzyści z masażu są jednak znacznie większe. Rozcieranie, rozmasowywanie, oklepywanie i ugniatanie tkanek usprawnia krążenie krwi i limfy, co poprawia dotlenienie organizmu oraz usuwa zastoje limfy (obrzęki różnych części ciała). To także przyspieszenie przemiany materii (skuteczniejszy metabolizm) i lepsze spalanie tkanki tłuszczowej, co prowadzi do redukcji tak zwanej skórki pomarańczowej (cellulit) oraz pozwala uzyskać efekt pięknego wymodelowania ciała.

Podczas masażu rozluźnia się mięśnie, dzięki czemu możliwa jest nie tylko regeneracja całego ciała, ale też pojawia się odprężenie i relaks. Dodatkowo, jeśli wybierze się zabieg z zastosowaniem pielęgnujących olejków, można jeszcze skuteczniej zadbać o skórę, która stanie się nie tylko lepiej dotleniona, ale zyska również szereg cennych substancji odżywczych oraz oksydantów, stanowiących solidną broń w walce z oznakami starzenia. A to sposób na to, by zyskać jędrną, napiętą i gładką skórę.

Spektrum korzyści w głównej mierze zależy od tego, jaki masaż spośród bogatej oferty w Zielonej Górze się wybierze.

Forma masażu, na który decydujemy się, odwiedzając gabinet masażu, zawsze powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz jego możliwości. W ofercie na stronie Gabinety Masażu można jednak znaleźć terapie manualne zarówno o typowo prozdrowotnym charakterze, jak i zabiegi pielęgnacyjne i relaksujące.

Warto skorzystać z zabiegów na całe ciało. Proponujemy choćby:

  • masaż klasyczny (w tym również masaż tkanek głębokich),
  • masaż leczniczy (element procesu rehabilitacji),
  • masaż relaksacyjny (klasyczny, aromaterapia, masaż olejkami),
  • masaże orientalne (masaż bańką chińską, masaż tajski, masaż balijski).

Poza masażami na całe ciało można również wybrać się w Zielonej Górze na zabiegi dedykowane konkretnym częściom ciała. Pojawia się wiele masaży twarzy, szyi i dekoltu, masaże stóp (refleksologia), masaż pleców.

W Zielonej Górze działa wiele profesjonalnych gabinetów masażu. Oferują one zabiegi, które realizuje niejeden certyfikowany specjalista. Wielu z nich pochodzi z Bali i Tajlandii (szczególnie docenianych na całym świecie).

Oprócz wiedzy i doświadczenia w zakresie terapii manualnych każdy z gabinetów dba również o wyposażenie miejsc zabiegowych w odpowiednie meble (łóżka do masażu) oraz zbudowanie niepowtarzalnego klimatu w danym miejscu, co sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Pojawiają się w nich zwłaszcza naturalne materiały, akcenty orientalizujące, połączone z żywą roślinnością.

Bez względu na to, czy pragnie się wybrać na masaż klasyczny czy masaż orientalny (np. masaż bańką chińską) w Zielonej Górze można znaleźć szeroki wybór masaży, wykonywanych przez doświadczonych masażystów. Dzięki temu możliwa jest skuteczna rehabilitacja, usunięcie napięcia mięśni lub zadbanie o naturalne piękno skóry bez zmarszczek i niedoskonałości.

Jeśli pragniesz znaleźć terapię dla siebie, koniecznie sprawdź gabinety dostępne w ramach naszej oferty i umów wizytę już dziś.