Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż balijski dla par Zielona Góra

Masaże orientalne cieszą się obecnie wielką popularnością. Warto zdecydować się na zabiegi tajskie, choć również rytuały z rajskiego Bali mają swoje stale rosnące grono zwolenników. Masaże tego typu występują również w wariancie dla par, co może stać się ciekawym pomysłem na zmysłową randkę w Zielonej Górze.

Spory wybór profesjonalnych gabinetów i salonów spa, które oferują masaż balijski dla par da się znaleźć szybko i skutecznie za pośrednictwem naszej strony internetowej GabinetyMasazu.

Masaż tajski i masaż balijski dla par Zielona Góra – podstawowe informacje

Masaże orientalne to przede wszystkim zabiegi wiązane z Tajlandią oraz rytuały pochodzące z wyspy Bali, które cieszą się wielką popularnością na całym świecie, również w naszym kraju mają spore grono zwolenników.

Czym wyróżnia się masaż balijski? To połączenie akupresury, refleksologii, ajurweda i aromaterapii, dzięki której udaje się uzyskać pełen relaks podczas masażu, rozluźnienie mięśni i usuniecie dolegliwości bólowych. Zgodnie z założeniami masaż ma prowadzić do wzmocnienia życiodajnej energii chi, a przez to do zapewnienia harmonii między ciałem a duchem. Można również uznać go za niezmiernie skuteczny zabieg relaksacyjny.

Masaż balijski dla par – zabieg relaksacyjny i masaż antycellulitowy w jednym

Przy masażu balijskim osoba masowana może znajdować się w pozycji leżącej lub siedzącej. Masażysta koncentruje się na wybranych partiach ciała, stosując techniki rozcierania, ugniatania, rozciągania, upukiwania i gładzenia, do czego wykorzystuje swoje dłonie i przedramiona. Ruchy wykonywane są ku górze lub w stronę najbliższych węzłów chłonnych.

Zabieg balijski jest masażem intensywnym, dotykającym głębszych partii tkanek, dzięki czemu pozwala uzyskać nie tylko efekt odprężenia, ale też wiele korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Masaż przeprowadza się w pomieszczeniach przytulnych i pozwalających na wyciszenie. Równie ważne jest wykorzystanie nastrojowej muzyki. Nie rezygnuje się też z użycia olejków eterycznych, które wprowadzają do zabiegu manualnego elementy aromaterapii.

Pełny relaks i intensywny masaż – dlaczego warto wybrać się na masaż balijski?

Dlaczego warto zdecydować się na masaż balijski? To sposób na to, by uzyskać stan głębokiego relaksu, odpoczynek od trudów dnia codziennego, które wywołuje permanentny stres. Rytuał balijski przynosi regenerację organizmu, rozluźnienie mięśni, większą elastyczność stawów i ścięgien, jako że zabieg zawiera elementy rozciągania, które obejmują całe ciało masowanej osoby. Intensywna stymulacja tkanek prowadzi też do poprawy krążenia krwi i limfy, redukcji zastojów chłonki i usunięcia toksyn oraz innych zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki temu podczas masażu ciała można zadbać o zmniejszenie widoczności cellulitu, a także wymodelować ciało. Efektem jest promienna i gładka skóra. Terapeutki z Bali uznaje się za najlepsze masażystki na świecie. Warto zatem sprawdzić, jak wiele korzyści dla zdrowia i urody mogą przynieść ich umiejętności.

Orientalny masaż (tajski masaż i balijski masaż) wykonywany przez certyfikowanych specjalistów

Masaże balijskie bywają realizowane w wersji dla dwojga. Taką ofertę wprowadza niejeden salon masażu w Zielonej Górze. Wykonują go certyfikowane terapeutki, które dbają o to, by intensywność zabiegu była w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, przynosząc najwyższy poziom odprężenia. To zatem sposób na to, by poczuć się dobrze we własnej skórze oraz przyjemnie spędzić czas z bliską osobą.

Co więcej, masaż dla dwojga to idealna propozycja na prezent, by osoba obdarowana mogła zadbać o siebie oraz skorzystać ze specjalnego czasu w orientalnym wydaniu.