Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż z peelingiem Poznań

Coraz więcej gabinetów masażu, w tym liczne salony w Poznaniu, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi, składające się nie tylko z terapii manualnej, ale też dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Do tej grupy rytuałów zalicza się choćby masaż z peelingiem.

Jeśli pragniesz zapisać się na zabieg, poznaj bogatą ofertę najlepszych salonów w Poznaniu, korzystając z naszej prostej i wygodnej w użyciu wyszukiwarki na stronie GabinetyMasazu.

Masaż z peelingiem (Poznań) – jak przebiega zabieg?

Masaż z peelingiem składa się z kilku etapów, a przebieg zabiegu i czas trwania zależą w dużej mierze od wybranych peelingów oraz formy terapii manualnej.

Rytuał rozpoczyna peeling ciała (całego lub wybranej partii). Z jego pomocą dogłębnie oczyszcza się skórę i przygotowuje ją na terapię manualną. Później dokładnie zmywa się pozostałości peelingu, by mogły rozpocząć się wybrane masaże. Na koniec, po terapii manualnej, niejednokrotnie rozprowadza się jeszcze różne rodzaje kosmetyków na skórze, by jeszcze lepiej ją odżywić i nawilżyć.

Wsparcie we wchłanianiu substancji aktywnych – dlaczego warto wybrać się na masaż z peelingiem ciała?

Masaże i peelingi wykonywane podczas jednej sesji w gabinecie potrafią przynosić świetne rezultaty. Przede wszystkim dają głębokie oczyszczenie skóry, które zapewnia peeling całego ciała lub jego partii, co ułatwia późniejsze przenikanie substancji odżywczych, znajdujących się w preparatach stosowanych przez terapeutę. Co więcej skóra jest wygładzona, nawilżona, mocno dotleniona. Peeling pozwala też lepiej stymulować tkanki do pracy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, by zachować młodzieńczy wygląd na długi czas.

Rytuał, składający się z kilku etapów, pomaga ponadto poprawić samopoczucie, wyciszyć się, czy wejść w stan odprężenia. Znika napięcie mięśni i wysoki poziom stresu.

Masaż świecą po powierzchni skóry, masaż olejowy – jaki zabieg połączyć z peelingiem?

Najczęściej z peelingiem łączy się zabiegi wykorzystujące drogocenne olejki na ciało. Warto zatem zdecydować się na wcześniejsze dogłębne oczyszczenie skóry, jeśli wybierasz się choćby na:

  • masaż klasyczny,
  • olejowy masaż relaksacyjny,
  • olejowy masaż tajski lub balijski,
  • lomi lomi,
  • masaż świecą.

Wiele pacjentów korzysta z peelingu przed masażem świecą na całe ciało, zyskującym sporą popularność. Podczas zabiegu wykorzystuje się zapaloną świecę, która rozpuszcza się i zmienia w odżywczy olejek o pięknym zapachu, który dzięki zawartości wosku pszczelego i oleju sojowego, bądź innego, sprawia, że w efekcie skóra jest odżywiona, głęboko nawilżona i rozjaśniona.

Masaż z peelingiem i inne zabiegi od GabinetyMasazu

Masaże przynoszą wiele korzyści dla zdrowia i urody. Warto korzystać z nich regularnie, by przynosiły optymalne rezultaty. Szeroki wybór terapii oraz rozbudowanych rytuałów można znaleźć również za pośrednictwem naszej wyszukiwarki.

Jeśli zatem chcesz zapisać się na masaż w Poznaniu, nie czekaj, tylko już dziś zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz zabieg dla siebie i swoich bliskich.