Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż na 4 ręce Poznań

Masaże relaksacyjne to najczęściej wybierane zabiegi manualne, które przynoszą wiele korzyści dla zdrowia ciała i ducha. Szczególnie cenne bywają masaże na cztery ręce, realizowane przez wiele gabinetów i centrów spa.

Również za pośrednictwem naszej strony można umówić się na profesjonalny masaż w Poznaniu, w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Masaż na 4 ręce (Poznań) – jak przebiega zabieg?

Masaż na cztery ręce realizuje wiele gabinetów i centrów spa, które pragną sprostać oczekiwaniom klienta. Różnica między takim zabiegiem a standardowymi terapiami manualnymi polega na tym, iż jest on realizowany równocześnie przez dwóch terapeutów, którzy wykonują synchronicznie takie same ruchy (najczęściej po prawej i lewej stronie ciała). Masaż jest delikatniejszy niż klasyczne terapie, wykorzystuje jednak standardowe techniki, jak głaskanie, rozciąganie, ugniatanie, wykonywane jednak delikatniej i wolniej, by przynieść uczucie głębokiego odprężenia i wyciszenia.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów zabiegi na cztery ręce wykonuje się w nastrojowych wnętrzach, z przygaszonym światłem, olejkami eterycznymi i zapalonymi świecami.

Masaż na całe ciało jest zazwyczaj dłuższy niż zabieg na poszczególne części ciała. Czas trwania terapii manualnej waha się od 30 minut (masaż pleców i karku) do 90 minut (całe ciało).

Profesjonalne zabiegi (Poznań) – masaż na cztery ręce w różnych odsłonach

Masaż na 4 ręce może przybierać różne formy. Nie ma bowiem jednego konkretnego scenariusza, według którego da się go zrealizować. Tak naprawdę stosuje się go w większości popularnych obecnie technik relaksacyjnych.

Rodzaj masażu da się zatem łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, podobnie jak długość i intensywność zabiegu. Taka terapia jest wskazana przede wszystkim dla osób odczuwających zmęczenie i szukających sposobu na relaks, usunięcie objawów permanentnego stresu. Za główne przeciwwskazania do wykonania masażu uznaje się choroby zakaźne, infekcje z wysoką temperaturą, przerwanie ciągłości skóry i stany zapalne. Zawsze warto zatem skonsultować się z lekarzem lub terapeutą, zanim zostanie zrobiona rezerwacja.

Masaży wykonywany przez dwie masażystki – dlaczego warto z nich skorzystać?

Masaż realizowany przez dwóch terapeutów na całe ciało dostarcza rodzaj psychicznego ukojenia, relaksu i wyciszenia. Pomaga pozbyć się skumulowanych emocji i stresu, wynikającego z nadmiaru obowiązków, a przy tym rozluźnić spięte mięśnie oraz zminimalizować napięcie nerwowe.

Zabieg potrafi też oddziaływać na cały organizm, poprawiając jego ogólną kondycję. Wspomaga krążenie krwi i limfy, dotlenia tkanki, usuwa toksyny. Usprawnia działanie najważniejszych układów, narządów i gruczołów. Pomaga także zadbać o dobrą kondycję skóry – wygładza, uelastycznia, likwiduje zmarszczki, cellulit i inne niedoskonałości.

Zabiegi w ofercie GabinetyMasazu – odprężenie dla ciała i ducha

Masaż wykonywany przez dwóch masażystów to zabieg szczególny, przynoszący głębokie uczucie odpoczynku i przyjemne wyciszenie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i dokonania rezerwacji za pośrednictwem naszej strony. Taka forma terapii manualnej pomoże nie tylko zadbać o własne zdrowie i samopoczucie. To również piękny prezent, który warto ofiarować ważnej dla nas osobie.