Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Ujędrniający masaż twarzy Nowa Sól

Twarz to nasza wizytówka. Warto zatem dbać o jej piękny wygląd z pomocą rozmaitych dostępnych rozwiązań. Wielkim wsparciem potrafi być masaż twarzy, na który można zapisać się w różnych gabinetach w Nowej Soli.

Spory wybór terapii manualnych, w tym masaż kobido, można znaleźć za pośrednictwem naszej praktycznej i intuicyjnej wyszukiwarki na stronie GabinetyMasazu.

Ujędrniający masaż twarzy Nowa Sól – na czym polega zabieg?

Ujędrniające masaże twarzy wykonuje się w wielu gabinetach i salonach spa jako skuteczny zabieg poprawiający kondycję skóry, bez stosowania bardziej inwazyjnych zabiegów (iniekcje czy interwencje chirurgiczne).
Terapia manualna polega na stymulacji z pomocą dłoni i palców masażysty różnych partii twarzy, co finalnie prowadzi do wygładzenia skóry i poprawy jej jędrności. W efekcie minimalizuje się widoczność już istniejących zmarszczek oraz wspomaga regenerację skóry, by zachowała młodzieńczy wygląd na długi czas.

Często masaż twarzy łączy się z innymi zabiegami, potęgującymi jego działanie. Najczęściej rytuał składa się z dokładnego oczyszczenia i peelingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, a kończy go maska odżywcza bądź nałożenie kremu.

Najpopularniejszy masaż twarzy, który poprawia elastyczność skóry (masaż kobido)

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt, które oferuje niejeden salon masażu, przybierają mocno zróżnicowane formy. Można choćby wybrać się na klasyczny masaż twarzy lub drenaż limfatyczny, bądź skorzystać z jednego z masaży orientalnych, w tym masażu tajskiego lub ajurwedyjskiego. Szczególną popularnością cieszą się obecnie intensywne zabiegi japońskie, w tym masaż kobido, który stymuluje głębsze partie skóry, wygładza i ujędrnia. Bywa wręcz określany jako niechirurgiczny lifting.

Oprócz klasycznych metod manualnych do masażu twarzy niejednokrotnie stosuje się też rozmaite akcesoria. Przydają się choćby bańki masujące, wałeczki lub masażery, potęgujące skuteczność terapii na twarz.

Czy masaż zapobiega powstawaniu zmarszczek – dlaczego warto wybrać się na masaż twarzy?

Najważniejszym efektem masażu twarzy, szyi i dekoltu jest jej widoczne wygładzenie i usunięcie niedoskonałości (zmarszczki, różne typy przebarwień). Jest to możliwe dzięki temu, iż stymulacja tkanek twarzy poprawia krążenie krwi i zwiększa szczelność naczyń krwionośnych organizmu. Oprócz tego masaże takie, jak kobido czy drenaż limfatyczny, zwiększają przepływ limfy, co umożliwia sprawniejsze usuwanie toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii. Znikają dzięki temu obrzęki i cienie pod oczami, a cera zyskuje jednolity, zdrowy koloryt. Masaż widocznie rozluźnia mięśnie (stanowi sposób na redukcję stresu), co zmniejsza widoczność już istniejących zmarszczek, a także wspiera produkcję kolagenu, by ograniczyć powstawanie kolejnych niedoskonałości i oznak starzenia.

Stosowane przed masażem, w jego trakcie i po nim preparaty odżywcze, zapewniają odpowiednie nawilżenie skóry, również w jej głębszych partiach. Dzięki temu staje się ona widocznie gładsza, jędrna i młodzieńczo świeża.

Skuteczne zabiegi na twarzy w Nowej Soli – oferta od GabinetyMasazu

Wybór odpowiedniego masażu na twarz zależy oczywiście od indywidualnych preferencji i potrzeb skóry. Dlatego na stronie GabinetyMasazu zebraliśmy wszystkie najpopularniejsze usługi, realizowane w profesjonalnych salonach w Nowej Soli, byś mógł łatwo podjąć decyzję i zapisać się na właściwy zabieg. Sprawdź dostępne możliwości i skutecznie zadbaj o kondycję swojej skóry już dziś.