Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Kobido Nowa Sól

Japońskie masaże na twarz cieszą się obecnie wielką popularnością, jako skuteczne zabiegi pielęgnacyjne, pozwalające uzyskać efekty zbliżone do chirurgicznego liftingu. Można skorzystać z nich również w wielu miejscach w Nowej Soli.

Jeśli chciałabyś przetestować działanie japońskiego masażu liftingującego, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki, która ułatwia znalezienie optymalnego rytuału, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Kobido (Nowa Sól) – na czym polega masaż nazywany niechirurgicznym liftingiem z Japonii?

Rytuał kobido to masaż głębokich partii skóry, w którym uzyskuje się efekt intensywnego uniesienia skóry. Dlatego bywa określany jako nieinwazyjny lifting bez skalpela. Bywa wykonywany w niejednym salonie w Nowej Soli, przez terapeutów, których wyróżnia pełen profesjonalizm i wiedza.

Podczas masażu wyodrębnia się kilka faz – początkowo ruchy są powolne i delikatne, by przygotować skórę i przynieść relaks dla pacjenta. Później masażysta mocniej, szybciej naciska na mięśnie, często na granicy dyskomfortu, by tym lepiej pobudzić skórę do regeneracji oraz pracy. Siła i długość zabiegu zawsze dopasowuje się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Profesjonalny salon masażu – dlaczego warto zdecydować się na masaż kobido?

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg kobido? To przede wszystkim sposób na wyraźne podniesienie skóry i wymodelowanie konturów twarzy podczas masażu. Działania masażysty sprawiają również, że poprawia się krążenie krwi i przepływ limfy, co pozwala dotlenić skórę i mięśnie, a także lepiej usuwać toksyny i inne zbędne produkty przemiany materii. W efekcie znikają obrzęki, cienie pod oczami czy inne niedoskonałości. Skóra staje się widocznie gładsza. Zabieg niweluje też wiele nieestetycznych przebarwień na skórze.

Masaż kobido to rozwiązanie dla kobiet, które chcą usunąć bez inwazyjnych rozwiązań zmarszczki (wokół ust, oczu, na czole etc.), a także z pomocą masażu pragną zwiększyć produkcję elastyny i kolagenu, odpowiadających za elastyczność, gładkość i młodzieńczy wygląd cery. Najlepsze masażystki i masażyści, dzięki ściśle określonej sekwencji ruchów, są w stanie ujędrnić skórę, a także zmniejszyć napięcie mięśni, co daje efekt odprężenia i wyraźnego wygładzenia twarzy. Kobido potrafi przynieść prawdziwy relaks i wyciszenie, zwłaszcza gdy wybierze się salon dbający nie tylko o jakość rytuałów, ale też piękne wyposażenie, sprzyjające wypoczynkowi (przyjemne dla oka meble, wnętrza z żywą roślinnością).

Stymulacja tkanek i regeneracja wewnątrz organizmu – skuteczne zabiegi na Gabinety Masażu

Za pośrednictwem naszej strony można umówić się na rozmaite zabiegi (pojedyncze i pakiet), realizowane przez profesjonalne gabinety masażu w różnych częściach Nowej Soli. To szansa na to, by skutecznie zadbać o zdrowie i piękny wygląd. Niejednokrotnie to też niepowtarzalne doświadczenie przynoszące sporą dawkę rozluźnienia oraz wspaniały nastrój.

Na stronie GabinetyMasazu prezentujemy szeroki zakresu usług (wraz z masażami i rytuałami), pochodzących od renomowanych salonów i centrów spa, które zatrudniają w Nowej Soli wyłącznie najwyższej klasy specjalistów, w tym również certyfikowane terapeutki z wyspy Bali, uznawane za najlepsze masażystki na świecie. Bez względu zatem na to, czy wybierzesz masaż relaksacyjny, zabieg klasyczny czy zainteresujesz się japońskim masażem twarzy, możesz liczyć na pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i efekty widoczne po pierwszej wizycie.

Nie zwlekaj zatem i już dziś umów wizytę w jednym ze współpracujących z nami gabinetów – dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.