Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż stemplami Nowa Sól

Masaże orientalne to niezmiernie przyjemne zabiegi odprężające, które przynoszą rozluźnienie i głęboki relaks dla ciała i ducha. Oprócz tradycyjnych terapii manualnych w Nowej Soli można wybrać się na masaż stemplami ziołowymi, cieszący się olbrzymią popularnością.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej Nowa Sól można zapisać się na zabieg w jednym z wielu renomowanych salonów masażu, które oferują szeroki wachlarz terapii dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Masaż stemplami Nowa Sól – na czym polega zabieg?

Masaże z użyciem stempli ziołowych zaliczają się do grupy szczególnie lubianych zabiegów relaksacyjnych, wywodzących się z Dalekiego Wschodu. Łączą klasyczny masaż z dobroczynnymi właściwościami ziołolecznictwa i aromaterapią, dzięki zastosowaniu specjalnych woreczków z lnu lub bawełny, w których umieszcza się mieszanki ziół i innych roślin o zróżnicowanych właściwościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Również intensywność zabiegu jest dopasowywana do konkretnych oczekiwań i możliwości, by przynosił on głęboki relaks i odprężenie.

Masaż stemplami – jak przebiega zabieg?

Zabieg stemplami ziołowymi jest dość prosty do wykonania, wymaga jednak pewnego przygotowania. Na początek masażysta wsypuje wybraną mieszankę roślinną do woreczków. Oprócz ziół bywają to też płatki kwiatów, kora drzew i skórka z cytrusów, niekiedy z dodatkiem olejku eterycznego. Taki stempel podgrzewa się na małym ogniu w rondelku wypełnionym olejem (kokosowy, winogronowym etc.). Gdy osiągnie już odpowiednią temperaturę, odciska się nadmiar oleju i nakłada stemple na odkrytą skórę pacjenta. Wówczas przechodzi się do masażu, polegającego na głaskaniu skóry stemplami, uzupełnionego ugniataniem, rozcieraniem i oklepywaniem.

Jakie efekty daje cudowny masaż stemplami – profesjonalny salon masażu w Nowej Soli

Podstawowym celem masażu stemplami ziołowymi jest oczywiście głęboki relaks i odprężenie pacjenta, co skutecznie poprawia samopoczucie i uwalnia od nadmiaru stresu. Pomaga to zniwelować napięcie mięśni i ból. Równocześnie zabieg działa też korzystnie na cały organizm. Wspiera krążenie krwi i usuwa toksyny, stymulując pracę układu limfatycznego. Dodatkowo olejek odżywia skórę i sprawia, że ciało jest gładkie i jędrne, a podgrzane zioła, stosowane podczas masażu, z każdą minutą uwalniają bogaty bukiet aromatów, wprowadzając do zabiegu elementy aromaterapii.

Masaż twarzy, masaż pleców, masaż całego ciała – na jaki zabieg się zdecydować?

Masaż wykorzystujący stemple ziołowe to idealny sposób na zrelaksowanie się i odpoczynek od nadmiaru stresu czy licznych obowiązków.

Warto wybrać się do salonu, w którym pracują najlepsze masażystki, o dużym doświadczeniu i wiedzy. Profesjonalna obsługa sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i dowiesz się na własnej skórze, ile korzyści potrafi przynieść skuteczny masaż stemplami. Skorzystaj już dziś z naszej wyszukiwarki, znajdź odpowiedni salon, sprawdź godziny otwarcia i dostępne terminy, by umówić wyjątkową wizytę dla siebie lub sprawić piękny prezent bliskim.