Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż gorącymi kamieniami Nowa Sól

Masaże relaksacyjne bywają mocno zróżnicowane, by dopasować się do rozmaitych oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów. Również w Nowej Soli można wybrać się na profesjonalne terapie manualne, w tym również na masaże orientalne. Wielką popularnością cieszy się choćby masaż gorącymi kamieniami.

Jeśli chciałbyś skorzystać z zabiegów, odprężyć ciało i umysł, już dziś użyj naszej wyszukiwarki, by znaleźć idealny masaż dla Ciebie.

Masaż gorącymi kamieniami (Nowa Sól) – na czym polega zabieg?

Wykorzystanie masażu gorącymi kamieniami przez masażystów orientalnych służy przede wszystkim relaksacji, rozluźnieniu mięśni i zapewnieniu błogiego odprężenia dla pacjenta. Zabieg jest wykonywany uprzednio podgrzanymi, owalnymi kamieniami bazaltowymi lub marmurowymi, które przed ułożeniem na ciele pacjenta są dodatkowo polewane oliwką, ułatwiającą przeprowadzenie masażu oraz wnoszącą elementy aromaterapii do zabiegu.

Masaż kamienia to terapia na całe ciało. Na plecach układa się większe kamienie, na rękach i nogach – mniejsze. To idealny masaż dla osób przemęczonych, żyjących pod wpływem permanentnego stresu. Przydaje się także przy rehabilitacji w stanach poudarowych, przy chorobach reumatycznych lub problemach układu krążenia.

Profesjonalny salon masażu – jak przebiega relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami?

Z pomocą kamieni można masować różne części ciała. Przed przystąpieniem do zabiegu masażysta podgrzewa je w wodzie, dbając o to, by ich temperatura nie przekroczyła 60 stopni. Równocześnie przygotowuje też ciało pacjenta na gorące kamienie, stymulując tkanki z pomocą masażu relaksacyjnego (głaskanie, ugniatanie, rozcieranie). Później układa na ciele podgrzane i oblane oliwką kamienie i przystępuje do masażu. Gdy ich temperatura zaczyna spadać, masażysta wymienia je na nowe.

Co można zyskać dzięki masażom gorącymi kamieniami – odżywienie skóry, relaks, poprawa krążenia

Dlaczego warto skorzystać z masażu gorącymi kamieniami, wykonywanego również w mieście Nowa Sól? To przede wszystkim zabieg, który poprawia samopoczucie i przynosi prawdziwie głęboki relaks, uwalniając od stresu. Pozytywnie wpływa na działanie całego organizmu. Rozluźnia mięśnie, zwiększa ich elastyczność i usuwa napięcie, które potrafi powodować ból. Ucisk tkanek poprawia krążenie krwi i zapewnia stymulację przepływu limfy, dzięki czemu usuwa się z organizmu toksyny, pozbywając się tym samym obrzęków.

Dzięki dobrze zrealizowanemu zabiegowi masażysta poprawia również kondycję skóry – dotlenia ją, nawilża i odżywia, co pozwala wygładzić zmarszczki, zwiększyć jędrność i usunąć cellulit.

Różne zabiegi manualne na GabinetyMasazu (masaż balijski, drenaż limfatyczny, masaż twarzy) – profesjonalne salony masażu w mieście Nowa Sól

W naszej ofercie na stronie GabinetyMasazu posiadamy szeroki wybór masaży dla wymagającego klienta. Można znaleźć zabiegi relaksacyjne, w tym masaż kamieniami, ale też masaż leczniczy lub sportowy. Wielką popularnością w mieście Nowa Sól cieszą się zróżnicowane zabiegi orientalne, realizowane również przez najlepsze masażystki z wyspy Bali.

Skorzystaj z dostępnych opcji, wybierz idealny masaż dla Ciebie i ciesz się dobrą kondycją i pięknym wyglądem przez długi czas.