Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż tajski Nowa Sól

Masaże orientalne cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Decydują się na nie zwłaszcza osoby poszukujące sposobu na skuteczny i przyjemny relaks lub odprężenie. Jednym z ciekawszych sposobów na usunięcie skutków stresu oraz zmęczenia bywa w ostatnim czasie przyjemny masaż tajski, na który można zapisać się również w Nowej Soli.

Wielką pomocą w znalezieniu idealnego masażu może okazać się nasza praktyczna i intuicyjna wyszukiwarka na GabinetyMasazu.

Masaż tajski (Nowa Sól) – jak przebiega zabieg?

Masaż tajski łączy elementy akupresury z bierną jogą. Podczas zabiegu pacjent, ubrany w specjalny luźny i niekrępujący ruchów strój, jest układany przez masażystę w rozmaitych pozach znane z klasycznych asan jogi. Pod tym względem znacząco różni się taka fizjoterapia od standardowych technik masażu klasycznego. Zalicza się jednak takie typy masażu do bardzo korzystnych odmian orientalnych masaży relaksacyjnych.

Realizuje się tego typu terapię na wygodnym materacu w klimatycznych miejscach, o miłym dla oka wystroju, wzbogaconym niejednokrotnie żywą roślinnością, aromatycznymi olejkami i przyjemną muzyką, która koi ciało i ducha. Nie zapominajmy bowiem o tym, że w pierwotnym założeniu masaż tajski to terapia holistyczna, która ma wspomagać przepływ energii i leczyć zarówno ciało fizyczne, jak i duchowe czy emocjonalne.

Masaż klasyczny tajski – kto powinien z niego skorzystać?

Dla kogo masaże tajskie mogą być szczególnie przydatne? Tego typu zabiegi to idealna forma terapii dla osób zapracowanych, prowadzących siedzący lub stojący tryb życia, szukających sposobu na poradzenie sobie z nadmiarem stresu i jego konsekwencjami zdrowotnymi (przykurcze mięśni, bóle głowy etc.).

Masaż tajski (czy inny relaksacyjny orient massage) może się również sprawdzić jako wspierająca rehabilitacja ruchowa po zabiegach lub w procesie powracania do sprawności po kontuzjach. Przed masażami należy jednak zawsze skonsultować się z lekarzem, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania natury medycznej.

Masaż tajski – korzyści dla zdrowia i urody klientów

Dlaczego warto zdecydować się na masaże tajskie? Takie zabiegi w Nowej Soli są realizowane między innymi przez najlepsze masażystki na świecie, czyli certyfikowane terapeutki z wyspy Bali lub z Tajlandii, które mają wiedzę i doświadczenie, jak przeprowadzić zabieg, by przyniósł korzyści dla ciała i ducha.

Przede wszystkim masaż tajski to idealna forma relaksu, wyciszenia i odprężenia dla całego ciała. Znikają bolesne skurcze mięśni, bóle pleców i kręgosłupa, zwiększa się ruchomość stawów. Jest to zatem pewnego rodzaju fizykoterapia ogólnorozwojowa.

Dodatkowo terapia manualna wspomaga krążenie krwi i limfy, co przekłada się na lepsze dotlenienie tkanek oraz większą odporność organizmu, a także piękny wygląd skóry. Masażysta zawsze dostosowuje siłę i formę zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta, by zapewnić mu dobre samopoczucie oraz wspomóc jego formę fizyczną.

Masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż stóp lub twarzy – różne niepowtarzalne zabiegi w mieście Nowa Sól na GabinetyMasazu

Masaż tajski to odpoczynek i głęboki relaks dla wymagających pacjentów. Mogą oni również skorzystać z bogatego wachlarza innych zabiegów w mieście Nowa Sól. Za naszym pośrednictwem da się zapisać choćby na masaż twarzy, masaż stóp lub karku, a także skorzystać z masażu pleców oraz wybrać się rozmaite rytuały, który realizuje niejeden profesjonalny salon masażu. Specjaliści (w tym certyfikowane terapeutki) wyróżniają się umiejętnościami praktycznymi oraz wiedzą potrzebną do realizacji terapii manualnych w spa i gabinetach, by jak najlepiej zadbać o piękny wygląd i zdrowie pacjentów.

Chcesz sprawić piękny prezent bliskiej osobie lub zatroszczyć się o swoje zdrowie? Już dziś sprawdź nasze usługi i znajdź gabinet masażu w swojej okolicy z pomocą naszej wyszukiwarki.

O serwisie

Wiemy, jak wiele można zyskać, regularnie korzystając z rozmaitych form masaży, przeprowadzanych przez doświadczonych profesjonalistów, dlatego stworzyliśmy przestrzeń ułatwiającą specjalistom informowanie o oferowanych usługach, a pacjentom – dotarcie do idealnego masażysty szybko, łatwo i wygodnie.

Kontakt

GDAQ.PL Multimedia Sławomir Gdak,
Skarbka z Gór 67a m57, 03-287 Warszawa

e-mail: kontakt@gabinetymasazu.pl

Projekt zrealizowany przez GDAQ.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.