Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Japoński masaż twarzy Nowa Sól

Masaże twarzy cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pacjentek, które pragną skutecznie zadbać o swoją urodę i młodzieńczy wygląd. Szereg zabiegów na twarz, szyję i dekolt można znaleźć choćby w licznych gabinetach w mieście Nowa Sól. Do szczególnie lubianych zaliczają się obecnie japońskie masaże twarzy, działające niczym lifting.

Szeroki wybór terapii manualnych na twarz, realizowanych w profesjonalnych gabinetach i centrach spa, można łatwo znaleźć za pośrednictwem naszej wyszukiwarki GabinetyMasazu.

Japoński masaż twarzy (Nowa Sól) – zabieg, który poprawia elastyczność skóry

Terapie manualne na twarz, dekolt i szyję potrafią być skutecznym sposobem na to, by zadbać o kondycję skóry, przez co zachowa ona młodzieńczy wygląd przez długi czas, bez skalpela i konieczności uciekania się do inwazyjnych zabiegów iniekcyjnych.

Do tej kategorii rytuałów zaliczają się zwłaszcza japońskie zabiegi na twarz, a szczególnie masaż kobido, zaliczane do zabiegów na głębokich warstwach skóry, które potrafią przynieść podobne rezultaty do liftingu. W tym przypadku potrzebne są jednak wyłącznie dłonie masażysty, który intensywnie uciska punkty i strefy na twarzy, prowadząc do rozluźnienia mięśni i wygładzenia twarzy, wymodelowania konturów oraz uniesienia skóry.

Masaże składają się z kilku etapów. Na początku rozpoczyna się od stopniowego rozgrzania mięśni i fazy relaksacji. Później pojawia się masaż liftingujący, który z początku może prowadzić do pojawienia się dyskomfortu, ze względu na szybkie ruchy i podszczypywanie skóry palcami. W efekcie jednak masaż japoński przynosi głębokie rozluźnienie i spektakularne efekty estetyczne.

Dla kogo jest japoński masaż twarzy – profesjonalne zabiegi w Nowej Soli

Masaże japońskie na twarz, szyję i dekolt są przeznaczone dla osób, które pragną optymalnie zadbać o swoja skórę. Najchętniej korzystają z niego pacjenci, u których występują niedoskonałości skóry – zmarszczki, bruzdy, przebarwienia. Masażem można również stymulować ciało i tkanki poszczególnych części ciała do samoregeneracji, by przeciwdziałać pojawianiu się nowych zmarszczek.

Co więcej masaże japońskie mogą mieć też charakter relaksacyjny, głęboko odprężając tkanki, niwelując napięcie mięśniowe oraz usuwając stres. To zatem idealny zabieg dla klientów, którzy chcą zadbać o piękny wygląd, a na co dzień cierpią z powodu braku czasu, stresującego trybu życia i zmęczenia.

Masaż, który zapobiega powstawaniu zmarszczek – efekty japońskich masaży na twarz (masaż kobido)

Podstawowym efektem masażu twarzy, szyi i dekoltu jest uzyskanie wyraźnego podniesienia skóry, wymodelowania konturów twarzy. Równocześnie intensywna stymulacja tkanek poprawia krążenie krwi (dotleniona skóra i mięśnie) i przepływ limfy (usuwanie toksyn), dzięki czemu wygładzają się zmarszczki, znikają różne typy przebarwień i obrzęki. Co więcej stymulacja skóry pobudza produkcję kolagenu i elastyny, co zapewnia młodzieńczy wygląd i regenerację skóry na kolejne miesiące. Masaż japoński, który realizuje niejeden salon w Nowej Soli, pozwala na redukcję stresu oraz wprowadza finalnie w stan odprężenia, usuwa napięcie nerwowe oraz pozwala poczuć się naprawdę dobrze w swojej skórze.

Masaże i rytuały w profesjonalnym salonie spa – oferta na GabinetyMasazu

Profesjonalnie wykonywany masaż to szereg korzyści dla organizmu. Warto zgłosić się do specjalistów, którzy z pomocą terapii manualnych usuną dolegliwości bólowe, zredukują stres, a także poprawią wygląd skóry.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty masaży w Nowej Soli, dostępnych na naszej stronie internetowej GabinetyMasazu. To prosty sposób na osiągnięcie młodzieńczego wyglądu bez inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.