Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż wyszczuplający Nowa Sól

Z pomocą masażu można zadbać nie tylko o młodzieńczy wygląd skóry czy odprężyć napięte mięśnie. Profesjonalne terapie manualne to również sposób na to, by wspomóc proces odchudzania oraz wyszczuplić sylwetkę, dbając nawet o szczególnie trudne i oporne na ćwiczenia i dietę partie ciała.

Szeroki wachlarz masaży wyszczuplających, realizowanych przez profesjonalnych terapeutów w Nowej Soli, można znaleźć za pośrednictwem naszej praktycznej wyszukiwarki.

Masaż wyszczuplający (Nowa Sól) – na jaki zabieg się zdecydować?

Jak działa masaż odchudzający? Wszystko zależy od wybranej formy zabiegu. Do najpopularniejszych opcji zaliczają się drenaż limfatyczny (manualny i mechaniczny) oraz masaż bańką chińską. Podczas wykonywania masażu terapeuta oddziałuje na tkanki (powłoki skórne, grupy mięśni), stosując rozmaite techniki (uciskanie, ugniatanie, głaskanie).

Uciskając ciało, masażysta ponadto rozbija skupiska tkanek tłuszczowych, rozgrzewa mięśnie, co pobudza je do intensywniejszego spalania tłuszczu. Usprawnia to przemianę materii oraz pozwala na modelowanie sylwetki. Dobry masaż to zatem zarówno zdrowie, jak i uroda.

Jak wyszczuplający masaż wpływa na ciało – najważniejsze korzyści płynące z masażu

Jakie są efekty masażu wyszczuplającego? Jego podstawowym celem jest lepsze krążenie krwi w organizmie oraz stymulacja przepływu limfy z i do węzłów chłonnych, a co za tym idzie skuteczniejsze usuwanie toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Prowadzi to do detoksykacji (oczyszcza się organizm), dotlenienia tkanek (skóry i mięśni) i skuteczniejszej przemiany materii.

W rezultacie masaż wspomaga proces odchudzania, wykazuje też silne działanie antycellulitowe i ujędrniające skórę. Pacjent zyskuje piękny wygląd i może cieszyć się z naprawdę dobrego samopoczucia po masażu. Nie zapominajmy również o tym, że podczas masażu da się zredukować stres, wyciszyć i zmniejszyć ból związany ze stanami napięcia. Zabiegi manualne potrafią przynieść naprawdę wiele korzyści.

Różne rodzaje terapii manualnych na GabinetyMasazu – masaż stóp, masaż twarzy, masaż leczniczy w salonie masażu

Na stronie GabinetyMasazu oferujemy zróżnicowane usługi niejednego gabinetu i centrum spa, zatrudniających najlepsze masażystki i realizujących profesjonalne zabiegi na terenie miasta Nowa Sól. Można zdecydować się na masaże wyszczuplające, klasyczne (fizjoterapia, rehabilitacja medyczna), a także zabieg relaksacyjny.

Potrzebujesz wsparcia doświadczonego terapeuty, by zadbać o swoje zdrowie i urodę? Już dziś skorzystaj z naszej wyszukiwarki i umów odpowiedni zabieg dla siebie bądź spraw wspaniały prezent swoim bliskim.