Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż relaksacyjny Nowa Sól

Nie tylko masaż klasyczny cieszy się niesłabnącym powodzeniem u pacjentów w różnym wieku. Dla wielu osób szczególnie korzystną terapią manualną pozostaje masaż relaksacyjny, który wspiera funkcjonowanie ciała oraz przynosi wiele korzyści dla ducha.

Szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych, wykonywanych przez profesjonalnych masażystów w mieście Nowa Sól, można znaleźć za pośrednictwem naszej strony internetowej GabinetyMasazu.

Masaż relaksacyjny (Nowa Sól) – na czym polega zabieg?

Masaż relaksacyjny wykorzystuje nieco inne techniki niż klasyczny masaż leczniczy czy fizjoterapia. Podczas zabiegu masażysta głównie koncentruje się na głaskaniu, ugniataniu i rozcieraniu, a jego ruchy są delikatne, płynne i rytmiczne. Wszystko po to, by uzyskać pożądane rezultaty i cele, czyli wyciszenie, relaks i odprężenie całego ciała u masowanego pacjenta, a także rozluźnienie mięśni, zwiększenie ich elastyczności i usunięcie dolegliwości bólowych. Masaż relaksacyjny nie jest bardzo długi. Najczęściej trwa około godziny.

Sam masaż ma być przyjemny, bez działań, które mogłyby prowadzić do pojawienia się dyskomfortu. Równie ważnym elementem jest wystrój przestrzeni – powinna być ona przytulna. Dużą rolę odgrywają choćby donice z żywą roślinnością, zapachy eterycznych olejków oraz nastrojowa muzyka.

Co można zyskać z pomocą masażu relaksacyjnego (Nowa Sól) – profesjonalny salon masażu

Dlaczego warto wybrać się na masaże relaksacyjne, które są wykonywane w różnych gabinetach w Nowej Soli? Przede wszystkim to szansa na przyjemne spędzenie czasu, wyciszenie i odprężenie. Masażysta dba o to, by rozluźnić spięte mięśnie i dotlenić tkanki, co przekłada się na usunięcie dolegliwości bólowych i stanu napięcia. A to przynosi przyjemne doznania dla klienta w trakcie zabiegu oraz relaks po nim.

Podczas masaży relaksacyjnych chętnie stosuje się olejki eteryczne, które pielęgnują skórę i dostarczają jej wszystkich potrzebnych substancji odżywczych, w tym minerałów i witamin. Dzięki temu skóra jest głęboko odżywiona, nawilżona i napięta. Ujmujący aromat preparatów do masażu to również aromaterapia, która relaksuje lub pobudza zmysły – w zależności od wybranych składników.

Masaż relaksacyjny całego ciała, masaż stóp, masaż twarzy, drenaż limfatyczny i orient massage Nowa Sól – jaki wybrać?

Masaż relaksacyjny potrafi przyjmować różne formy. Szczególnie dużą popularnością cieszą się warianty masażu tajskiego, w tym klasyczny masaż olejowy, refleksoterapia (masaż stóp), wykonywana przez najlepsze masażystki, pracujące w mieście Nowa Sól. Równie cenne bywają aromaterapie łączone z masażami relaksującymi, które równocześnie oddziałują na ciało i ducha.

Wiele zróżnicowanych masaży relaksujących, a także intensywniejsze zabiegi na tkanki głębsze, jak masaż leczniczy czy drenaż limfatyczny, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Niepowtarzalne klimaty w salonie i odprężające właściwości masażu

W naszej ofercie promujemy usługi realizowane przez doświadczonych specjalistów, w tym między innymi certyfikowane terapeutki z wyspy Bali (uważane za najlepsze masażystki na świecie), które pracują w mieście Nowa Sól.

Korzystanie z masaży relaksacyjnych powinno być prawdziwą przyjemnością, która gwarantuje zdrowie, wyciszenie i dobry nastrój. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i znalezienia zabiegów dopasowanych do swoich potrzeb.