Skip to content Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK

Masaż z peelingiem Nowa Sól

Tradycyjny masaż niejednokrotnie łączy się też z innymi zabiegami, które mają za zadanie zwiększyć skuteczność terapii manualnej. Świetnym tego przykładem jest choćby masaż z peelingiem, realizowany w niejednym gabinecie w mieście Nowa Sól.

Na takie masaże bez większego trudu można zapisać się również za pośrednictwem naszej praktycznej strony internetowej. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i znajdź już dziś masaż dla siebie.

Masaż z peelingiem (Nowa Sól) dla piękna i relaksu – jak przebiega zabieg na całe ciało?

Profesjonalne zabiegi masażu często są wzbogacane dodatkowo o peeling, wykonywany przed przystąpieniem do terapii manualnej. Na skórę nakłada się wówczas preparat złuszczający, który pozwala usunąć martwy naskórek. Później pacjent może udać się pod prysznic, by zmyć kosmetyk z ciała. Dopiero wówczas, po peelingu, przystępuje się do głównej części zabiegu, czyli masażu z użyciem naturalnych olejków pielęgnacyjnych. Nie tylko dba się z ich pomocą o skórę, ale też wykorzystana jest aromaterapia, która wspiera proces relaksacji i wyciszenia.

Masaż, który wspomaga krążenie krwi i zapewnia optymalne odżywienie skóry

Dlaczego warto zdecydować się na masaże i rytuały poprzedzone peelingiem? Efektem masażu jest wówczas idealnie gładka i dogłębnie nawilżona skóra, bez przebarwień lub innych niedoskonałości. Taki efekt utrzymuje się przez naprawdę długi czas Dokładne usunięcie martwego naskórka przed przystąpieniem do terapii manualnej pozwala lepiej dotlenić tkanki oraz dogłębniej odżywić je z pomocą aplikowanych na skórę kosmetyków. W ten sposób wspomaga się nawilżenie i wygładza skórę.

Dobrze przeprowadzone masaże to też szereg innych korzyści dla całego organizmu. Przede wszystkim zabiegi poprawiają krążenie krwi i limfy, przez co dotlenia się tkanki, zwiększa odporność i skuteczniej usuwa nadmiar toksyn oraz innych produktów przemiany materii. Odpowiednia sekwencja ruchów masażysty pozwala na stymulację produkcji kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu zwiększa się jej gęstość. Staje się ona widocznie gładsza i młodzieńczo piękna.

Nie zapominajmy też o tym, że masaż niweluje oznaki stresu, zmniejsza stany napięcia oraz usuwa dolegliwości bólowe, przywracając naturalną witalność organizmu.

Masaż klasyczny, masaż tajski, masaż balijski – dla kogo są zabiegi z peelingiem?

Rytuały i masaże z peelingiem na różne części ciała, które realizuje niejeden salon masażu w Nowej Soli, to zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne dla wielu grup pacjentów. Najczęściej decydują się na nie osoby pragnące wyciszenia i odpoczynku (masaż relaksacyjny całego ciała), choć taka forma zabiegu pozytywnie wpływa również na skuteczność terapii odmładzających.

Z jakiego zabiegu połączonego z peelingiem warto skorzystać? Idealnym rozwiązaniem jest poprzedzenie peelingiem wszelkich zabiegów olejowych – zwiększa to skuteczność działania preparatu na skórze. Można choćby zdecydować się na klasyczne masaże relaksacyjne bądź wybrać się na orient massage olejowy, który w Nowej Soli realizują też najlepsze masażystki na świecie, pochodzące z malowniczej wyspy Bali oraz z Tajlandii.

Salon masażu w Nowej Soli – bogata oferta od GabinetyMasazu

W ofercie GabinetyMasazu znalazł się niejeden masaż twarzy, masaż pleców lub rytuał na całe ciało, realizowane w profesjonalnym salonie, zatrudniającym doświadczoną kadrę.

Chcesz poprawić kondycję swojej skóry lub odprężyć się, korzystając z zabiegu łączącego peeling z masażem? Sprawdź, jaka technika masażu i usługa będzie dla Ciebie optymalna i zapisz się na wizytę już dziś za pośrednictwem naszej strony.