Skip to content Skip to footer
Thai Organic Gorzów Wielkopolski

O nas

salon masażu w gdańsku orient massage recepcja

Salon masażu Orient Massage ® to niesamowite miejsce na mapie Gorzowa. Znajduje się w samym centrum miasta i zaprasza wszystkie osoby, pragnące skorzystać z dobroczynnych właściwości terapii manualnych oraz biowitalnego SPA. To przestrzeń, w której zadbasz o harmonię między ciałem a duchem, zatroszczysz się zdrowie i dobre samopoczucie.

Profesjonalne masaże - szeroki wachlarz zabiegów

Orient Massage ® wyróżnia się perfekcyjnie zaprojektowanymi wnętrzami, w których łączą się elementy natury i nowoczesnego, funkcjonalnego designu. Dbamy o to, by atmosfera w przestrzeniach zabiegowych i miejscu do relaksu sprzyjała regeneracji i wyciszeniu.
Wszystkie zabiegi w Orient Massage ® są wykonywane przez doświadczonych terapeutów z rajskiej wyspy Bali, którzy przez długie lata zgłębiali tajniki zawodu, by teraz wspierać naszych pacjentów w dbaniu o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.. Oferujemy masaże relaksujące, sportowe, lecznicze i pielęgnacyjne, czyli zróżnicowane terapie, odpowiadające na indywidualne potrzeby każdej osoby, która odwiedzi nasz salon.

Gabinet masażu Orient Massage ® w Gorzowie Wielkopolskim - dodatkowe usługi

Nasi goście mogą też skorzystać z szeregu innych usług. W Orient Massage ® stosujemy bowiem unikalną formułę holistycznego podejścia do zdrowia. W naszym salonie można zatem oddać się w ręce terapeutów i skorzystać z rozmaitych zabiegów, czerpiących z tradycji i wiedzy Dalekiego Wschodu.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania aromatycznych naparów w Pijalni Ziół, a także przetestowania bogatej oferty naturalnych preparatów i kosmetyków do codziennej pielęgnacji w warunkach domowych. Dzięki nim jeszcze lepiej zadbasz o swoje ciało i umysł, dostarczając im składników potrzebnych do zachowania dobrej kondycji.

salon masażu orient massage w Gdańsku pijalnia ziół

Orient Massage ® Gorzów Wielkopolski - nowoczesność i tradycja

Pragniesz zatroszczyć się o siebie, poprawić swoją koncentrację i dobry nastrój lub pozbyć się napięcia wywołanego stresem? Już dziś umów się na wizytę w naszym salonie, by skorzystać z dobroczynnych właściwości masażu wykonanego przez profesjonalnych terapeutów.

0%
POZYTYWNYCH OPINII
0
USŁUG masaży
0
masażystów
0
Zrealizowanych usług
Nasz zespół

POZNAJ NASZYCH MASAŻYSTÓW

Specjalnie dla Ciebie

ZASŁUGUJESZ NA CHWILĘ RELAKSU

Małgorzata KasprzykMałgorzata Kasprzyk
11:34 04 Feb 23
Polecam wszystkim z czystym sumieniem masaż balijskie zdrowie. 60 minut fantastycznego, kojącego relaksu bezcenne. Na pewno wrócę:)
Niki NikiNiki Niki
14:01 16 Jan 23
Najlepsze masażystki ever!! Polecam z całego serduszka❤️
Klaudia NowackaKlaudia Nowacka
19:31 18 Nov 22
Świetne miejsce na mapie Gorzowa! Z całego serca polecam każdemu kto chce się zrelaksować i odpocząć. Miła atmosfera i świetna obsługa 🙂
Michał WoźnyMichał Woźny
21:32 12 Nov 22
Polecam! Masażystki wykonują świetną robotę 😀 Na pewno wrócę jeszcze nie raz.
js_loader